Sčítanie obyvateľov, domov a bytov 2011

PRÁVE PREBIEHA ASISTOVANÉ SČÍTANIE

Vážení obyvatelia,

pokiaľ Ste nestihli vyplniť dotazník na elektronické sčítanie obyvateľov alebo nemáte k dispozícii internet,

od 3. mája do 13. júna  navštívte kontaktné miesto vytvorené na Obecnom úrade v Made, kde Vám stacionárni asistenti pomôžu s vyplnením dotazníka alebo si môžete vyžiadať pomoc mobilného asistenta na tel. čísle 0911128126

Mobilný asistent Vás navštívi doma a pomôže vyplniť  sčítací dotazník na počítači Štatistického úradu. Asistent takúto pomoc poskytne vo vopred dohodnutom čase a iba vtedy, ak o to obyvateľ požiada. Asistent sa musí preukázať. Ak Vás oslovia ohľadne sčítania podozrivé osoby, zavolajte na tiesňovú linku 158 polície. BUĎTE OBOZRETNÍ!

Úradné hodiny kontaktného miesta :

pondelok, utorok, štvrtok a piatok:  16:00  –  17:00 hod.

sobota:    10:00  –  15:00 hod.

P O Z O R !!!!!!!!!!!

účasť na elektronickom sčítaní obyvateľov je pre každého povinná, v prípade

zanedbania tejto povinnosti hrozí pokuta !

Podporujúc reklamnú kampaň Štatistického úradu SR oznamujeme občanov,

že v termíne od 15. februára do 31. marca 2021 sa uskutoční sčítanie obyvateľov, ktoré bude prebiehať, prvýkrát v histórii, výlučne elektronicky, t. j. na počítači,  pomocou tabletov alebo  smartfónov.

Samosčítanie je zo zákona povinné pre každého.

Samosčítanie sa realizuje  prostredníctvom elektronického formulára na webovej stránke: www.scitanie.sk .

Pre tých, ktorí sa nevedia sčítať doma, bude zabezpečené asistované sčítanie od 1. apríla.

Tlačové správy, aktuálne informácie :

Zmena priebehu sčítania

PRVÉ PLNE ELEKTRONICKÉ
SČÍTANIE OBYVATEĽOV 2021
Nemôžete sa sčítať ani s pomocou blízkej osoby?
Navštívte kontaktné miesto, kde Vám náš asistent rád pomôže:
Obecný úrad č. 200
Prevádzkové hodiny:
Pondelok – Piatok: 16:00 – 17 :00
Sobota: 10:00 – 15:00
Kontakt: 0911128126
Nemôžete sa sčítať ani s pomocou blízkej osoby?
Nemôžete sa dostaviť na kontaktné miesto?
Požiadajte o mobilného asistenta sčítania:
Telefón na obec: