Humanitárna pomoc pre vojnových utečencov

Vážení Obyvatelia Obce Mad!

Oznamujeme Vám, že naša obec organizuje humanitárnu pomoc pre vojnových utečencov.

Zbierame:

trvanlivé potraviny (olej, cukor, konzervy, polotovary, sušienky, detská výživa, múka, cestoviny, trvanlivé mlieko, sladkosti a nechladené výrobky), hygienické potreby (mydlo, sprchový gél, šampón, zubná pasta, zubná kefka, hygienické vložky, plienky), čistiace prostriedky (prací prášok, utierky, špongie, prostriedok na umývanie riadu, dezinfekčné prostriedky), deky, prikrývky.

Dať si záväzok je možný dvoma spôsobmi:

1. odovzdať podpory do miestneho kultúrneho domu obce v pracovných dňoch

od 8:00 do 16:00 hod.

2. e-mailom oznámiť podporu Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky na:

uosppz@minv.sk

pomocukrajine@minv.sk

Svoje podpory je treba oznámiť e-mailom aj na adresu: info@obecmad.sk

V tomto prípade je potrebné uviesť formu daru (čo darujete), množstvo (koľko kg) a Vaše kontaktné údaje (e-mail, tel. číslo). Dostanete spätnú väzbu ako ďalej postúpiť.

ĎALEJ

V prípade možnosti poskytovania ubytovania pre utečencov, nahláste na miestny obecný úrad.